Skip links

Hakkımızda

Hakkımızda

2009 yılında faaliyetlerine başlayan Gültürk Yapı, bulunduğu sektörde yapı, taahhüt, proje geliştirme ve mühendislik alanlarında hizmet vermektedir. Gültürk Yapı olarak yola çıkan firmamız bugün proje geliştirme, yetkin mühendislik ve mimarlık hizmetlerini de bünyesine katarak tecrübe ve teknik donanımı biraraya getirmiş bulunmaktadır. Bu anlamda firmamız bir yandan dinamik ve yenilikçi enerjisiyle  büyümeyi, bir yandan şeffaf ve disiplinli ilkelerle sağlam ilerlemeyi kendisine hedef belirlemiştir.

Turizm ve Eğitim-Öğretim alanlarında da birçok projeyi hayata geçirmiş bulunan firmamız, teknolojik ve yenilikçi gelişmeler çerçevesinde, tamamen uzmanlık ve kaliteyi benimseyen bir işletme olarak müşterilerimize verimli, çevreye duyarlı, kaliteden ödün vermeden minimum maliyetlerle hizmet sunmaktır.

Türkiye’de sektörünün ortak değerlerini oluşturacak, kalıcılığı sağlayacak, güven ve verimlilik esasına dayanan hizmet kalitesi ile kurulan projeleri sürekli geliştiren bir firma olma hedefi ile sektöre yön verecek konumun gereklerini yerine getirmektir.

Vizyon

Gültürk Yapı, yaşam kalitesini yükselterek, konut ve turizm sektöründe önde gelen bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir. Ülkemiz için yeni iş ve yaşam alanları üreten verimlilik, kalite, iş  sağlığı  ve çalışan güvenliği konularında son derece titiz çalışan firmamız bu alanlarda standartları belirleyen firma olmayı kendine hedef edinmiştir.

Misyon

Gültürk Yapı, Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektir. Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, ülkemiz inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır. Müşteri memnuniyeti temelli misyonumuzla inşa ettiğimiz her yapıyı kendi imzamız gibi görmekteyiz. Standartları değiştiren proje anlayışıyla Gültürk Yapı pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştirmeyi hedeflemiştir. Yenilikçi bakış açısı, kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci Gültürk Yapı değişmez ilkeleri arasındadır.

Bize ulaşın